القائمة الرئيسية

الصفحات

Sedev Avcı

Sedev Avcı

Türk oyuncu "Sedev Evci"

"Son yılların en güzel Türk oyuncusu, Türk draması olarak adlandırılan, Arap televizyon kanallarını işgal ederek evlerimize ve televizyonlarımıza girdi ve Türk pembe dizileri ve dizileri, kadınlar da dahil olmak üzere Araplar için bir endişe kaynağı haline geldi. Çocuklar ve erkekler de, ve Türk aktrisler ve en güzelleri hakkında çok şey söylendi."

 * Genel ankette en güzel Türk aktrisin Sedef Avcı olduğu belirlendi.  Türk dramasının bir anda Arap dünyasına girip büyük bir takipçi kitlesi edinmesiyle, bu sebeplerden en önemlisi Türk ırkında görülen güzelliğin yanı sıra hikayelerin, sahnelerin, mekanların ve oyuncuların çeşitliliğinden dramanın yeni biçimidir.

 Ve güzelliğini artıran şey, özellikle Arap dünyasında yayılan ve ona sanatına güçlü bir ivme kazandıran Mirna ve Halil dizisinde ana rolü tercih etmesini sağlayan, kendisini farklı kılan, çok etkileyici tasvir etme şekliydi. kariyerinde ve hatta Arap dünyasında takipçileri ve hayranları onun fotoğraflarını dolaştırdı.  .  Haberleri ve en önemli eserleri, Türk dramasının görünüş ve etkilerden dolayı değil, sanatçıların yaratıcılığı, tasvir tarzı ve üslubu nedeniyle yayıldığını pek söylemez.  , büyük bir rol"

Sedev Avcı

onun biyografisi"

*Sedef Avcı “21 Temmuz 1979, Malta, Türkiye doğumlu güzel Türk Kadın Oyuncu” Sedef Avcı, “yüzünün masumiyeti ve dikkat çeken çocukluğuyla öne çıkıyor.”  Sedef Avcı, etkileyici boyu ve 1.79 cm uzunluğu ile dikkat çekiyor.Sedef Avcı, ince ve güzel vücudu, yüzünün güzelliği, vücudunun güzelliği ve boyu ile öne çıkıyor.Sedef Avcı, bir modellik yarışmasına katılmaya hak kazandı ve 1997 yılında Türkiye'de Best Model ünvanını kazandı,

"Sedef Avcı" da 2001 yılında Miss Turkey yarışmasına katılarak Miss Turkey unvanını kazandı ve aynı yıl Miss Universe yarışmasında Türkiye'yi temsil etti.  "Sedef Avcı" Türk moda evlerinde ve Avrupa moda evlerinde modellik yaptı ve "Sedef Avcı", sanatçı "Kifang Tatlıtuğ"un (Muhannad) katılımıyla kendisine başrol teklif edildikten sonra sanat ve tiyatro dünyasına girdi. dizi (Mirna ve Khalil) ve Araplar onu bu dizi aracılığıyla tanıdı.


Myrna ve Halil

2005 yılında Türk oyuncu ve oyuncu "Kıvanç Kasabalı" ile evlenen Sedef Avcı, evlilikleri bugüne kadar sürdü ve evlilikleri Türk sanat camiasının en başarılı ve mutlu evliliklerinden biri olarak kabul ediliyor.  Sedev ve kocasının, Türk sanatçı Kıvanç Tatlıtuğ (Muhannad) ile çok güçlü bir dostluğu var.  Hatta bazıları pazara gidiyor ve Sıddık'ın ablası olduğunu düşünüyor.

Mirna ve Halil dizilerinde başrol oynadıktan sonra sanatsal alanda başka roller ve rol aldığı 'Ezel' dizisinde rol aldı ve Ağaç Yaprakları dizisinde onur konuğu oldu. " dizi.  Zahrat Al Khaleej dergisine verdiği röportajda Sadif, evli hayatından memnun olduğunu ve çocuk doğurma planının ertelendiğini söyledi.

Sedev Avcı

Türk dizisi "Mirna ve Halil"den Arapça "Mirna" olarak bilinen Türk oyuncu Sedev Avcı, oğlu "Jan" ile yeni bir fotoğraf çekimi yaptı.

"Ebeveynler" dergisinin Türkçe versiyonunun kapağına çıkan Sedef ve oğlunun fotoğrafı, oğluyla ilişkisini ve onun hayatını nasıl değiştirdiğini anlattı.

 Diyalogda Sedef, ailede çocuk sahibi olmanın karı-koca arasındaki ilişkiyi güçlendirdiğini ancak elbette aralarında büyük bir anlayış olması gerektiğini, böylece çocukları ve ilişkilerini etkileyecek sorunların yaşanmaması gerektiğini vurguladı.

Sedev Avcı ve eşi

Hayatındaki önceliğin şu anda 3 yaşında olan tek çocuğu "Jean" için olduğunu ve kocasıyla birlikte tüm ilgilerini ona verdiğini doğruladı.

Ve başka bir çocuk sahibi olmayı düşünmesiyle ilgili olarak, özellikle dünya, içinde meydana gelen tüm olaylarla artık korkutucu hale geldiğinden ve çocuk sahibi olma fikrinin çok fazla ihtiyaç duyması gerektiğinden, artık bu konuyla ilgili bir niyetinin olmadığını söyledi. Düşünüyor ve artık onu ilgilendiren tek şey oğlunu sağlıklı ve güvenli bir ortamda yetiştirmek.

Bu günlerde Sedev, "Oğlun Kokusu" dizisindeki rolünü çekmekle meşgul ve çekimlere çok zaman harcıyor, ancak aynı zamanda oğlunun yanında olmaya ve tüm dikkatini ona vermeye devam ediyor.

2005 yılından bu yana Türk oyuncu Kıvanç Kasbalı ile evli olan Sedev Avcı, mankenlik hayatına başlayan ve eşini çalıştığı bazı dizilerle tanıyan Türk oyuncu ve model olan tek çocukları "Jan"ı dünyaya getirdi. bir arada.

Arapça'da "Muhannad" olarak bilinen arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte rol aldığı "Mirna ve Halil" dizisiyle Arap olarak tanındı ve diğer Arap eserlerini de gösterdi

Sedev Avcı ve oğlu

هل اعجبك الموضوع :

تعليقات

العنوان هنا